FOTOGRAFOVÁNÍ NOVOROZENCŮ

Fotografování čerstvých, voňavých miminek je pro mě pokaždé neskutečný zážitek. Jste plní emocí, dojímáte se nad každým letmým úsměvem svého děťátka. Vy, tatínkové, se ho tak opatrně dotýkáte jen abyste tomu maličkému nechtíc neublížili. A pokud jste opravdový táta s velký T, milujete svou ženu tisíckrát více, než doposud. A mě je pokaždé velkou ctí, když u toho můžu být chvíli s vámi. Zastavím čas a věřte, že při pohledu na fotografie z těchto vzácných chvil se všechna ta vlna emocí dostaví i po letech. 


Fotografování novorozených miminek probíhá nejčastěji v pohodlí vašeho domova bez zbytečného stresu a přejíždění. Přivezu sebou vše potřebné. Na Vás jen je, abyste se v rámci možností dobře vyspali, pohodlně se oblékli a mě si moc nevšímali :) 

Pokud z nějakého důvodu není možné fotografování u vás doma nebo si chcete jen prostě udělat výlet za fotografem, je zde samozřejmě možnost focení ve fotoateliéru přizpůsobenému výhradně pro fotografování dětí. Pro bližší informace prosím vždy volejte/pište. Dotazů není nikdy dost, ráda Vám na všechny Vaše otázky v co nejkratším možném čase odpovím.

Potřebujete se dozvědět více ?