DÁRKOVÝ   POUKAZ

Kdo nestihl rodinné focení v loňském roce, je zde J E D I N Á příležitost, jak se nechat v roce 2020 vyfotit ještě za ceny platné v roce 2019. Poukazy lze zakoupit do konce ledna 2020.

Vytvořila jsem pro Vás vánoční dárkové poukazy se kterými stále získáte za cenu 1500Kč (přes týden) a 2000Kč (o víkendu) 30-50ks upravených fotografií. 

Tato možnost se již nebude opakovat. V roce 2020 se ceny za nafocení znatelně navýšily (viz. ceník), protože č a s  je stále na dnešním trhu to nejcennější co máme. Příprava, doprava, nafocení a následný výběr a úprava fotografií, komunikace s klientem, vyvolání a spoustu dalšího ho ze života krájí opravdu mnoho, zejména po nocích. Proto děkuji za pochopení a vážím si všech mých klientů ať už se rozhodnou pro to, abych byla nadále jejich rodinná fotografka či nikoliv ♥

Pokud byste chtěli darovat dárkový poukaz svým blízkým či sobě, můžete si ho po úhradě doma sami vytisknout nebo vyzvednout v Osíčku. Při koupi poukazu v hodnotě 2000 Kč a realizaci focení přes týden máte celých 500Kč pro tisk fotografií dle vlastního výběru. Konec hlášení :)

Přeji Vám všem dobrý vstup do nového roku, buďte zdraví, veselí a plní sil na další dobrodružství! 

PS: Poukaz je tištěn na tvrdém papíře, na přání zalaminuji. 

Platnost poukazu je po celý rok 2020.

VÁNOČNÍ FOCENÍ 2019

Čas na vánoční focení už běží! 

Cena za vánoční focení je 1000 Kč. V ceně je 15 fotografií v elektronické podobě a při objednávce termínu na vánoční focení do 30. 9. 2019 máte i všechny tyto fotografie ve formátu 13x20cm vyvolané zdarma!    


CENÍK

platný od 1. 1. 2020


I. Fotografie všedního dne

5000 Kč (+ příplatek 500 Kč o víkendu). Jedná se o přirozené fotografování bez zbytečných rekvizit při Vašich běžných denních činnostech. Autentické zachycení Vašeho života bez příkras. Pro více informací mě kontaktujte. Akce po celý rok 2020 - Fotokniha z vytvořených fotografií ZDARMA.   

II. Nafocení v ateliéru/exteriéru

2500 Kč ( + příplatek 500 Kč za případné nafocení o víkendu )

Fotografování s těhotenským bříškem, dětmi, rodinné fotografie, párové focení, portréty, aj...

Fotografovat lze i u vás doma, na zahradě, v blízkém lese, parku, ve městě... Prostě všude tam, kde to máte rádi nebo kde vás napadne. Nebráním se ničemu :)

III. Fotografování novorozenců

3500 Kč (+ příplatek 500 Kč za případné nafocení o víkendu)

Fotografie je možné vytvořit u vás doma hned první dny po porodu. Novorozenecké foto je ideální zrealizovat do 14. dní věku dítěte, proto lze v našem i vašem zájmu focení uskutečnit klidně hned druhý den po Vašem telefonátu, pokud to bude časově možné. Focení do 14ti dnů věku není však podmínkou, miminka jsou nádherná p o ř á d! 

Nenechte si ujít fotografie Vašeho spícího novorozeného miminka, tohle období už se nebude nikdy opakovat... Je jen na Vás, zda dorazíte ke mě do ateliéru nebo se budete chtít fotit v pohodlí domova a miminko ani sebe zbytečně nevystavovat změně prostředí v období šestinedělí.

IV. Svatební den

Cena za nafocení Vašeho svatebního dne se pohybuje od 4 500 Kč do 10 500 Kč (závisí na tom, zda se svatba fotí od samých příprav či např. pouze svatební obřad a fota novomanželů po obřadu a skupinové fota). Z fotografií si můžete u nás nechat vytvořit i zhotovit případné svatební fotoalbum, fotoknihu či fotoplátno. K nafocení svatby je automaticky zahrnuta úprava fotografií a také převod vybraných fotografií do černobílé barvy a koláže.

V případě závazného rezervování svatebního termínu se skládá 50% z ceny svatebního focení, splatnost je nejpozději 3 měsíce před konáním svatby. Pro budoucí novomanžele nabízím párové fotografování za zvýhodněnou cenu 1000 Kč. Toto focení velice doporučuji, lépe se poznáme a na svatbě to pro Vás i pro mě bude mnohem příjemnější :)

!!! Svatby fotografuji pouze v omezeném množství. Od roku 2019 se zaměřuji výhradně na Fotografii všedního dne a Focení novorozenců. Pro bližší info o volných svatebních termínech pište na fotoatelier.livie@gmail.com. Děkuji za pochopení.


Ceny rodinných oslav (narozeniny, zlatá svatba, křtiny apod.) se domlouvají individuálně, nejsou pevně dány.
DALŠÍ INFO O FOTOGRAFOVÁNÍ V ATELIÉRU/EXTERIÉRU:

Cena zahrnuje samotné nafocení a úpravu fotografií (cca 30 fotografií), převod do černobílé barvy, koláže, aj. - vše v elektronické podobě vámi vybraným způsobem předání (flashdisk - zaslání poštou/osobně či zaslání přes internet).

Pokud chce focení absolvovat více členů rodiny (sestřenice, babičky, rodiče apod.), pak se ceny domlouvají individuálně a vše záleží na vzájemné dohodě.

Focení není účtováno od hodiny. Chápu, že s miminky a dětmi je to složitější a potřebují svůj čas na to, aby se uvolnili a rozkoukali, ty nejmenší nakojili a přebalili... Proto je třeba počítat s tím, že může focení s dětmi trvat i 3 hodiny. Vždy se snažím vytěžit z našeho společně stráveného času co nejkrásnější fotografie. Záleží mi na tom, abyste byli spokojení.

Upravení fotografií trvá obvykle 4 až 8 týdnů. Někdy i déle, proto objednávejte své focení s dostatečným předstihem, pokud máte fotografie jako dárek. 

Z vytvořených fotografií si můžete vybrat ty, které chcete zhotovit. Kompletní aktuální ceník naleznete u mě ve fotoateliéru. Můžete si vybrat z různých formátů. Můžete si také nechat zhotovit z fotografií kvalitní fotoknihu, plakát, obraz na plátně, kalendář, originální hrníček a spoustu jiných věcí na přání, které potěší určitě nejen Vás, ale bezesporu i Vaše blízké, které tímto vkusným a osobitým dárkem obdarujete.

PS: Na přání připravím DÁRKOVÝ POUKAZ, pokud chcete někomu ze svých blízkých dát fotografování jako dárek.

Ceník je platný do konce roku 2020.