V letošní roce Vám nabízím zakoupení 

DÁRKOVÉHO POUKAZU NA NAFOCENÍ

v symbolické hodnotě 2021 Kč za cenu 2000 Kč.  

Součástí poukazu je tisk fotokalendáře A3 z vytvořených fotografií jako dárek. 

Poukaz je platný po celý rok 2021 po předchozím objednání. 


Přeji Vám všem klidné Vánoce v kruhu svých milovaných ♥

Livie


VÁNOČNÍ FOCENÍ 2020

Aktuálně přijímám předběžné rezervace na vánoční focení 2020 ve vánočně laděném exteriéru /brzy bude upřesněno/ v Osíčku. Pokud bude dovoleno pak i vánoční focení ve fotoateliéru v Mankovicích. Kapacita je letos z časových důvodů omezená, abych vše měla čas stihnout odevzdat do Vánoc.   


FOCENÍ S VŮNÍ LÉTA

Během letních prázdnin jsem pro vás připravila AKCI. Všechny upravené fotografie dostanete vytisknuté ve formátu 13x20cm ode mne jako DÁREK, abyste třeba i VY mohli dál někoho obdarovat :)


CENÍK

platný od 1. 1. 2020


I. Fotografie všedního dne

5000 Kč (+ příplatek 500 Kč o víkendu). Jedná se o přirozené fotografování bez zbytečných rekvizit při Vašich běžných denních činnostech. Autentické zachycení Vašeho života bez příkras. Pro více informací mě kontaktujte. Akce po celý rok 2020 - Fotokniha z vytvořených fotografií ZDARMA.   

II. Nafocení v ateliéru/exteriéru

2500 Kč ( + příplatek 500 Kč za případné nafocení o víkendu )

Fotografování s těhotenským bříškem, dětmi, rodinné fotografie, párové focení, portréty, aj...

Fotografovat lze i u vás doma, na zahradě, v blízkém lese, parku, ve městě... Prostě všude tam, kde to máte rádi nebo kde vás napadne. Nebráním se ničemu :)

III. Fotografování novorozenců

3500 Kč (+ příplatek 500 Kč za případné nafocení o víkendu)

Fotografie je možné vytvořit u vás doma hned první dny po porodu. Novorozenecké foto je ideální zrealizovat do 14. dní věku dítěte, proto lze v našem i vašem zájmu focení uskutečnit klidně hned druhý den po Vašem telefonátu, pokud to bude časově možné. Focení do 14ti dnů věku není však podmínkou, miminka jsou nádherná p o ř á d! 

Nenechte si ujít fotografie Vašeho spícího novorozeného miminka, tohle období už se nebude nikdy opakovat... Je jen na Vás, zda dorazíte ke mě do ateliéru nebo se budete chtít fotit v pohodlí domova a miminko ani sebe zbytečně nevystavovat změně prostředí v období šestinedělí.

IV. Svatební den

Cena za nafocení Vašeho svatebního dne se pohybuje od 4 500 Kč do 10 500 Kč (závisí na tom, zda se svatba fotí od samých příprav či např. pouze svatební obřad a fota novomanželů po obřadu a skupinové fota). Z fotografií si můžete u nás nechat vytvořit i zhotovit případné svatební fotoalbum, fotoknihu či fotoplátno. K nafocení svatby je automaticky zahrnuta úprava fotografií a také převod mnou vybraných fotografií do černobílé barvy a koláže.

V případě závazného rezervování svatebního termínu se skládá 50% z ceny svatebního focení, splatnost je nejpozději 3 měsíce před konáním svatby. Pro budoucí novomanžele nabízím párové fotografování za zvýhodněnou cenu 1000 Kč. Toto focení velice doporučuji, lépe se poznáme a na svatbě to pro Vás i pro mě bude mnohem příjemnější :)

!!! Svatby fotografuji pouze v omezeném množství. Od roku 2019 se zaměřuji výhradně na Fotografii všedního dne a Focení novorozenců. Pro bližší info o volných svatebních termínech pište na fotoatelier.livie@gmail.com. Děkuji za pochopení.


Ceny rodinných oslav (narozeniny, zlatá svatba, křtiny apod.) se domlouvají individuálně, nejsou pevně dány.
DALŠÍ INFO O FOTOGRAFOVÁNÍ V ATELIÉRU/EXTERIÉRU:

Cena zahrnuje samotné nafocení a úpravu fotografií (cca 30 fotografií), převod do černobílé barvy, koláže, aj. - vše v elektronické podobě vámi vybraným způsobem předání (flashdisk - zaslání poštou/osobně či zaslání přes internet).

Pokud chce focení absolvovat více členů rodiny (sestřenice, babičky, rodiče apod.), pak se ceny domlouvají individuálně a vše záleží na vzájemné dohodě.

Focení není účtováno od hodiny. Chápu, že s miminky a dětmi je to složitější a potřebují svůj čas na to, aby se uvolnili a rozkoukali, ty nejmenší nakojili a přebalili... Proto je třeba počítat s tím, že může focení s dětmi trvat i 3 hodiny. Vždy se snažím vytěžit z našeho společně stráveného času co nejkrásnější fotografie. Záleží mi na tom, abyste byli spokojení.

Upravení fotografií trvá obvykle 4 až 8 týdnů. Někdy i déle, proto objednávejte své focení s dostatečným předstihem, pokud máte fotografie jako dárek. 

Z vytvořených fotografií si můžete vybrat ty, které chcete zhotovit. Kompletní aktuální ceník naleznete u mě ve fotoateliéru. Můžete si vybrat z různých formátů. Můžete si také nechat zhotovit z fotografií kvalitní fotoknihu, plakát, obraz na plátně, kalendář, originální hrníček a spoustu jiných věcí na přání, které potěší určitě nejen Vás, ale bezesporu i Vaše blízké, které tímto vkusným a osobitým dárkem obdarujete.

PS: Na přání připravím DÁRKOVÝ POUKAZ, pokud chcete někomu ze svých blízkých dát fotografování jako dárek.

Ceník je platný do konce roku 2020.